Müük Elamumaa, Gorlitz, Salzgitter, Saksamaa, Zgorzelec Poland

Müük - Cod. 13130

  • Tüpoloogia: Elamumaa
  • Piirkond: 40000 m²
  • Tubades: 0
  • Põrand: 0

Suurepärane arengu !!
Sinu Saksa ja / või Poola kaastöötajad oleksid huvitatud ärimaa trakti, mis on praegu olemas.
ASUKOHT:
Maatükk asub neli hektarit Zgorzelec lähedal Lagow ja neli Km Saksa piirilinnas Gorlitziga.
Enam mehitatud Saksa või Poola ametiasutused, piiriületuste on lihtne ilma peatuse ja suurepärane teeühenduste Saksamaale.
HEA investeerimisvõimalust:
Maatükk asub vähem kui ühe kilomeetri kaugusel olemasolevate tuntud ja edukas turul. Kõrgelt hinnatud äritegevused, nagu Real, saksa Supermarket, Carfor Prantsuse Supermarket, Plaza Iisraelist, Costorama inglise, Leroy Merlin prantsuse, Eden Centre Poola, samuti Kouflan Saksa supermarket läbilöömiseks see äriliselt ärisuhetes piirkonnas. Mainekas ettevõtete ja õitsev turg seda maa-sooletrakti võti kinnisvarafirma.
Lähedal kultuuriliselt mitmekesine kooslus, see tükk kinnisvara on seatud arengut. Kus see vara muudab prime äri või kaubanduslik kasv kehtestatud kaubandusliku liikluse. Commercial areng on käimas vahetus läheduses sellele ploki maa, muutes selle ideaalseks viivitamatut ümberkorraldamist rahuldada ostja.
Hinnaga müüa:
Osta endale õigus tükk vara on üks tähtsamaid otsuseid, mis saab teha, ja see tükk vara on suurepärane investeering valik. Block maa on valmis müüma ka mõistliku hinnaga ja arendada; kahtlemata kasu investor.
Ideaalne kaubanduskeskus või kontorist ja mitmekülgne piisavalt jaekaubanduse, see omadus on valmis ostja üles võtma viivitamatult omamise ja alustada oma projekti. See maa tundub sobivat väga hästi oma aktiivse osalusega Poola ja lisaks oma vara Saksamaal.

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


Kuulutus poolt privaatsõnumite
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
Nõustun isikuandmete töötlemisel*
Tühista
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB